Mis on 2018. aasta suve kuumimad trendid?

Tänavu on olulisteks märksõnadeks klassitsism, fantaasia ja individuaalsus. Nii tõmbavad moeloojad oma valminud riietele tähelepanu ja näitavad spontaansust. See inspireerib noori erinema ning välja paistma just omaenda originaalsusega. Samuti domineerib moelavadel naiselikkus. Just uute trendidega on hea võimalus olulistele teemadele tähelepanu tõmmata ja see on võte, mida suur hulk moeloojaid ka kasutab.

 

Lihtsamalt öeldes on neiude seas moes kõik tüdrukulik ja armas, seega seelikud, lipsukesed ning värvilised ja õhukesed riided on alati kindla peale minek. Noormeestele on populaarseks saanud Polo pluusid, mille juurde sobib värviline nokkmüts ja tennised, mida kantakse pikkade sokkidega.

Selline mugav stiil lubab minna sõpradega nii randa kui ka linna õhtusööki sööma. Kõige olulisem ongi end hästi tunda, mistõttu alati ei pea lähtuma uusimatest trendidest ja moest. Iga inimene on erinev ja tähtis on tundma õppida oma plusse ja miinuseid, et mõista, mis sobib ja mis mitte.

Margareta.jpg

Neutraalsed värvid on praktilised, sest sobivad kõigega ja näevad igal üritusel head välja. Kui on aga soovi veidi vürtsi lisada ja kontraste suurendada, võib lisada mõne esiletungivama tooniga eseme, näiteks punase mütsi. Puudu on veel šikk nahktagi, mida saab kanda nii õlgadel kui ka seljas.

margareta 2.jpg

Seda riietust saab kirjeldada kolme märksõnaga. Naiselikkus, heledad toonid ja minimalistlikkus. Põhjaks lihtsad sinised teksad ja valge särk, mida saab trendikaks muuta näiteks oma lemmikjaki ja kaela seotud suvise õhukese rätikuga. Pastelset tooni seljakott on mugav ning mahutab endasse kõik vajaliku.

marten.jpg

Poiste seas on populaarne kanda ühte läbivat tooni, näiteks musta. Jalga lühikesed püksid ja selga suvine T-särk. Samuti võiks käe peal särada pilkupüüdev käekell, mis muudab ka kõige tavalisema stiili võluvaks.

 

Autor: Margareta Schönberg, Loren Vahe

Pildid: Loren Vahe

 

 

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: