Lauatennis meelitab õpilasi

Lauatennis on viimase kahe aastaga meie koolis palju populaarsust kogunud. Mõned õpilased veedavad enamiku oma vahetundidest ping-pongilaua juures ja ei kujuta koolielu ilma selleta ettegi.


Umbes kaks aastat tagasi toodi meie kooli pinksilaud, mis muutis minu koolielu täielikult. Igal vahetunnil veetsin ma seal koos oma sõpradega aega. Üle kooli menukaks kohtumispaigaks sai ping-pongilaud 2017. aasta kevadel, kui paljud õpilased endale reketid muretsesid. Nüüdseks on lauatennisest saanud Viimsi kooli sümbol, mille järgi meie õppeasutust ära tuntakse.

  1. klassi õpilane Jan kinnitab, et ka tema jaoks on pinksilaua olemasolu väga tähtis. Tema sõnul aitab see rasketel koolipäevadel tuju üleval hoida. Lauatennisega puutus ta esimest korda kokku kaks aastat tagasi. Viimsi gümnaasiumi valis Jan suuresti sellepärast, et meil on ping-pongilaud. See näitab, et lauatennis võib Viimsi kooli suisa õpilasi juurde tuua.

Lõpetuseks kutsuksin ma kõiki kooli õpilasi lauatennist mängima. See on kindlasti parem ja kasulikum meelelahutus, kui terve vahetund oma telefoni ekraani passida.

IMG_8556

Autor: Kristofer Seema

Pildid: Margareta Schönberg

Video: Margareta Schönberg

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: